PankoTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PankoTR oyuncuLarinin forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

arkadaş duyduğuma göre

3 posters
YazarMesaj
77adige77
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

arkadaş duyduğuma göre Empty
MesajKonu: arkadaş duyduğuma göre   arkadaş duyduğuma göre EmptyÇarş. Eyl. 17, 2008 11:16 pm

servere saldıranlardan biri datcrack mış ama kesin bilmiyorum öle duydum iftira atmak istemem
apsomo77
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: arkadaş duyduğuma göre   arkadaş duyduğuma göre EmptyPerş. Eyl. 18, 2008 11:37 am

arkadalım ole bşi olmaz die umuyorum cunku datcrack serverin en saglamlarındandı cogu kişiyi kesiordu bole bişi yapmaz bence lol!
2PAC4Life
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu
2PAC4Life

MesajKonu: Geri: arkadaş duyduğuma göre   arkadaş duyduğuma göre EmptyPerş. Eyl. 18, 2008 7:28 pm

Twisted Evil Evil or Very Mad Ne konusuonuz ya Server zaten Datcrack'in adam kendi server ina neden saldirsn sallak sallak konusmayin bişi bilmeden de sallamayin
77adige77
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: arkadaş duyduğuma göre   arkadaş duyduğuma göre EmptyPerş. Eyl. 18, 2008 8:07 pm

sadece chat boxta konuşurlarken gördügümü söyledim yazımı düzgün oku "iftira atmak istemem yazıyo"

arkadaş duyduğuma göre
1 sayfadaki 1 sayfası