PankoTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PankoTR oyuncuLarinin forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...

5 posters
YazarMesaj
TasteMyLight
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu
TasteMyLight

TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... Empty
MesajKonu: TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...   TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 3:00 pm

Benım hakkımda bir suru suçlamalarda bulunmuşsunz bir ara şehır dışına çıkmak mecburuıyetnde kaldım fakat cafedekı arlkadaş oynuoyrdu ve sanarıım seri tp yapmış gm lerle konuştm sorunu çözdum artık bole bir şey olmucak olrsada ceama razırım teşekkrler...
bobstyle
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...   TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 3:25 pm

güzel açıklamandan dolayı tebrikler Rıdvan...
ChivasReqaL
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...   TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 3:51 pm

Herşey'e Rağmen TheStronG Akar Wink

En son ChivasReqaL tarafından Ptsi Eyl. 01, 2008 7:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.thestrongclan.tr.gg
I3umbLeBee
Panko Knight Forum Moderator
I3umbLeBee

MesajKonu: Geri: TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...   TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 4:23 pm

GameMaster Cafesi Mafesi die bişi Yok .

Arkadaşlar Suclama Yaparken Dikkat edelim lütfen. Herseye bir sebeb bulmayalım.Adamı Kesemediniz Die Ya İtem Oluyo Ustunde Yada Program Kullanıyo.

Adamın ustunde +0 itemler Var. Siz 3 Priestle Beraber 1 Priestli Bi partyi yıkamıyorsanız. Oynamayın Bu Oyunu Bırakın.

Sonrada Gelip Burda Yok O Hileli Yok Onun İtemleri +2 Yok O Char YazMa Char die Bişi Yok .. Sadece Kabullenin Arkadaşlar Oynamayı BiliyorSanız Oynayalım Herseye Bi Sebep Bulmayalım Yakışmıyoz..

Girin Oyun Oynayalım..
ChivasReqaL
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...   TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 4:29 pm

I3umbLeBee demiş ki:
GameMaster Cafesi Mafesi die bişi Yok .

Arkadaşlar Suclama Yaparken Dikkat edelim lütfen. Herseye bir sebeb bulmayalım.Adamı Kesemediniz Die Ya İtem Oluyo Ustunde Yada Program Kullanıyo.

Adamın ustunde +0 itemler Var. Siz 3 Priestle Beraber 1 Priestli Bi partyi yıkamıyorsanız. Oynamayın Bu Oyunu Bırakın.

Sonrada Gelip Burda Yok O Hileli Yok Onun İtemleri +2 Yok O Char YazMa Char die Bişi Yok .. Sadece Kabullenin Arkadaşlar Oynamayı BiliyorSanız Oynayalım Herseye Bi Sebep Bulmayalım Yakışmıyoz..

Girin Oyun Oynayalım..

warrior'a 700,800 vururken Bir Mage'ye500,600 vurmak iLginç Wink

bide bunu ben tek değil Tüm human'Lar SöyLüyor.
I3umbLeBee
I3umbLeBee

MesajKonu: Geri: TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...   TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 5:57 pm

Kardeşim 75 Armor Skili Calışıyor bir magenin defansı 800 + 500 dersen toplanda 1300 defans yapıo .

Sen bana 700 800 vuramıon Hangi wariora vuruyon sen 700 800
GameMaster
Admin
Admin
GameMaster

MesajKonu: Geri: TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...   TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 7:33 pm

benm cafem dıe bısey yok chıvasreqal bence konusma solettırme yaptıklarını benle ılgılı bısye yazarken dıkkatlı konusun
ChivasReqaL
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...   TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 7:38 pm

GameMaster demiş ki:
benm cafem dıe bısey yok chıvasreqal bence konusma solettırme yaptıklarını benle ılgılı bısye yazarken dıkkatlı konusun

bunu sadece ben söylemiyorum bütün human lar söylüyor..Gözetim altına aldım diyosun yine bişey yok
ChivasReqaL
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...   TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 7:39 pm

I3umbLeBee demiş ki:
Kardeşim 75 Armor Skili Calışıyor bir magenin defansı 800 + 500 dersen toplanda 1300 defans yapıo .

Sen bana 700 800 vuramıon Hangi wariora vuruyon sen 700 800
ss alır koyarım kime vurduğumu Smile
GameMaster
Admin
Admin
GameMaster

MesajKonu: Geri: TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...   TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp... EmptySalı Eyl. 02, 2008 1:38 am

ya sıze guvenıp bıseylerı duzeltmenızı beklıorm taste 1gun serı tp war dıe nıe banlansın adam gereken acıklamaya yaptı herkesı dırek banlayıp oyunamı kusturelım uyarıp duzeltmesını beklıorm zaten 1gune gore ban atılmaz pwp server kuralları esnek olmalı ha dıorsankı dırek banla banlancakları bılıorsunuz

TateMyLight hakkındakı suçmalara karşı bir cvp...
1 sayfadaki 1 sayfası