PankoTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PankoTR oyuncuLarinin forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten

4 posters
YazarMesaj
An1xteY
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten Empty
MesajKonu: Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten   Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten EmptyCuma Eyl. 05, 2008 4:51 pm

arkadaşlar birçok asas kendini kurnaz sanıyor .komple sheel olmuş kafalık hariç kafalıgı ise chitin giyiyor neden mi vs de DD 25 ile deiştirip kendimi savanayım diye aslında haklı ezik olmak kötüdür. bidaha chitin kafalıkla gelen asaslar olursa haberiniz olsun . komple kafalıksız mücadele edecegiz sizi çekemem
NoCommenT
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten   Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten EmptyCuma Eyl. 05, 2008 5:57 pm

Azda olsa kendi üzerime alındım..
Benim itemim dd25 fp ile +8 Shell dex15 dir.
Chitin +8 kullanmıyorum artık Smile
Unknown
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten   Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten EmptyPtsi Eyl. 08, 2008 10:10 pm

öyle bi item yok zaten :S
An1xteY
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: adsfsd   Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten EmptySalı Eyl. 09, 2008 1:19 pm

öyle bi item var demedim sadece kurnazlar chitini çıkarıp dd yi takıyor kaç kere yakaladım ve o halde aldım vs de. komple kendini shell yapıyorda kafalık mı chitin kullancak gülerim hatta güleyim al auzhauhza
NoCommenT
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten   Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten EmptySalı Eyl. 09, 2008 3:07 pm

An1xteY demiş ki:
öyle bi item var demedim sadece kurnazlar chitini çıkarıp dd yi takıyor kaç kere yakaladım ve o halde aldım vs de. komple kendini shell yapıyorda kafalık mı chitin kullancak gülerim hatta güleyim al auzhauhza

öle deme bi ara uğraşmama rağmen bi kafalık basamamıştım bn Very Happy
Chitin +8 ile geziodum dd de yoktu Very Happy
Tam Shel 8 buldum o anda dd de karşıma çıkmıştı xD
apsomo77
PanKo Knight Oyuncusu
PanKo Knight Oyuncusu

MesajKonu: Geri: Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten   Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten EmptySalı Eyl. 16, 2008 9:34 am

pekı şunu sorabilirmıyım arkadaş lar dd 25 takmak neden b u kadar sorun onu anlamış deilim neden takmasın şartlar eşit sende takabilirsın bu server işler nasıl yürüyor gerçi tam bilgım yok ama mesela ben priestım str cıyım dd takmazsam benı çizerler ama yinede serverın eskılerı sizsiniz siz daha ii bilirsiniz What a Face

Chitin +8 ama vs de DD 25 olan cinsten
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Itemi olan duper oluor